ETASİS cnc takım tezgahları

ETASİS ekibi olarak bizler, en büyük değerini insan olarak belirlemiş bir teknoloji şirketiyiz. Dünyada hızla büyüyen CNC takım tezgahları sektöründe birçok ülkeye ihracat gerçekleştiren ve dünyanın farklı bölgelerinde bayilikleri bulunan bir Türk markası olmaktan gurur duyuyoruz.

Ülkemizin başta savunma sanayi, havacılık ve otomotiv olmak üzere önde gelen sektörleri için özel tasarım CNC makine projeleri de yapıyoruz. Biliyoruz ki birlikte daha da güçlüyüz. Üreten bir Türkiye’ye değer katmak için çıktığımız bu yolda, yolumuzu bilimin ışığıyla aydınlatıyoruz. Uzman mühendislerimiz, deneyimli operatörlerimiz ve hızlı teknik desteğimizle müşterilerimizin verimliliğini, en yenilikçi teknolojileri hizmetlerine sunarak garantiliyoruz. Mutlu müşteri, mutlu Etasis olarak başladığımız 30 yılı aşkın süren üretim serüvenimizde Etasis çatısı altında teknoloji sektöründe yerli üretimimizle dünyada Türkiye’yi temsil ediyoruz.

Sosyal Medya Hesaplarımızı takip edin

etasis cnc freze cnc makine , cnc

DÜNDEN BUGÜNE ETASİS

1990

ETASİS KURULDU

Etasis, 1990 yılında “Elektronik Tartı İmalatı” üzerine kuruldu.

1994

LOADCELL AR-GE

1994 yılından itibaren “loadcell” (yük hücresi) üzerine Ar-Ge çalışmalarında bulundu.

1998

“STRAİNGAGE” TABANLI LOADCELL İMALATI

1998 yılından itibaren “straingage” tabanlı loadcell imalatına yoğunlaştı. Bu süreçte tüm ürünler Etasis bünyesinde tasarlandı.

1998

ÜRÜN YELPAZESİNİ GENİŞLETME

1998 yılından itibaren standart üretiminde market terazileri, endüstriyel teraziler, basküller, indikatörler, basınç ölçerler ve yük hücreleri olmak üzere geniş bir ürün yelpazesiyle endüstriye hizmet vermeye başladı.

2000

CNC TAKIM TEZGAHLARI

2000 yılından itibaren Etasis adı altında kurulan Etasis CNC Takım Tezgahları bünyesinde CNC torna ve dik işleme üretimine başladı.

2001

ESO ÖZGÜN TEKNOLOJİ ÖDÜLÜ

Etasis, “loadcell” üzerine gerçekleştirdiği Ar-Ge çalışmalarıyla 2001 yılı ESO “Yük Hücresi Konusunda Özgün Teknoloji Geliştirme Ödülü”ne layık görüldü.

Makine sektörüne girdiği ilk günden bu yana CNC makinalarının tasarımından montajına, uçtan uca bütün imalatını Eskişehir’de bulunan fabrikasında gerçekleştiren Etasis, sanayinin öncü sektörleri için standart modellerin yanında özel tasarım makine projeleri de gerçekleştiriyor. Şirket bünyesinde CNC takım tezgahlarına ek olarak 4. eksen ve 5. eksen tabla üretimimiz de bulunmaktadır. 

çözüm ortaklarımız

Sertifikalarımız

ÜYELİKLERİMİZ

daib removebg preview 1 cnc makine , cnc
header logo 2 1 cnc makine , cnc
eto removebg preview 2 cnc makine , cnc
eso removebg preview 1 cnc makine , cnc

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Edin